Balustrady, Przeszklenia

Balustrady, Przeszklenia

GALERIA

Balustrady szklane

Oferujemy naszym klientom szklane balustrady o różnej wielkości i grubości. Tafle szklane montujemy docelowo stabilnymi mocowaniami punktowymi ze stali nierdzewnej, dla zapewnienia stabilności i pełni bezpieczeństwa balustradom.

Balustrady mogą też nie mieć żadnych pionowych elementów mocujących, dlatego prezentują się tak, jakby szkło było zintegrowane z podłożem.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii naszych realizacji. 

ostatnie realizacje

admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada balkonowa

Balustrady wykonuje się z różnych materiałów, ale najważniejsze jest to, aby ich dobór był zgodny z indywidualnym stylem i architekturą całego domu. Szklane balustrady to zawsze dobry wybór. Sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wykończeniu.

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada z białymi rotulami

Białe rotule to subtelne, stabilne i bardzo nowoczesne wykończenie każdych schodów. Niezawodnie sprawdzają się w małych wąskich przestrzeniach domowych. A szklana balustrada optycznie powiększa każde wnętrze nawet to najtrudniejsze. 

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady zewnętrzne

Balustrady unoszące się w powietrzu? Takie wrażenie uzyskamy dzięki ukrytym profilom zastosowanym w balustradach zewnętrznych. Nowoczesny efekt oraz świetne doświetlenie każdego domu. 

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada balkonowa

Jeśli zależy, Państwu na doświetleniu pomieszczenia świetnym wyborem będą szklane balustrady zewnętrzne. Ukryte mocowania zapewniają piękny efekt, są też godne zaufania i trwałe. 

Czytaj więcej »
admin

Zabudowa tarasu

Możliwość korzystania z tarasu przez cały rok? Najlepszym wyborem jest kompleksowa szklana zabudowa. To nie tylko piękne wykończenie domu, ale i bezpieczeństwo dla całej rodziny.  

Czytaj więcej »
admin

Balustrada szklana przy rzece

Najlepszym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz jest wybór szklanych balustrad zewnętrznych. Nie ograniczają widoczności i pięknie komponują się ze światem roślin i zwierząt. 

Czytaj więcej »
admin

Balustrady zewnętrzne

Szklana zabudowa balkonu to nie tylko rozwiązanie nowoczesnych domów. To ponadczasowa elegancja, trwałość na lata. Szklane balustrady podnoszą wartość każdej nieruchomości. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć balustrad

Zobacz Ofertę Balustrad Szklanych