Balustrady, Przeszklenia

Balustrady, Przeszklenia

GALERIA

Balustrady szklane

Oferujemy naszym klientom szklane balustrady o różnej wielkości i grubości. Tafle szklane montujemy docelowo stabilnymi mocowaniami punktowymi ze stali nierdzewnej, dla zapewnienia stabilności i pełni bezpieczeństwa balustradom.

Balustrady mogą też nie mieć żadnych pionowych elementów mocujących, dlatego prezentują się tak, jakby szkło było zintegrowane z podłożem.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii naszych realizacji. 

ostatnie realizacje

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada balkonowa

Balustrady wykonuje się z różnych materiałów, ale najważniejsze jest to, aby ich dobór był zgodny z indywidualnym stylem i architekturą całego domu. Szklane balustrady to zawsze dobry wybór. Sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wykończeniu.

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada z białymi rotulami

Białe rotule to subtelne, stabilne i bardzo nowoczesne wykończenie każdych schodów. Niezawodnie sprawdzają się w małych wąskich przestrzeniach domowych. A szklana balustrada optycznie powiększa każde wnętrze nawet to najtrudniejsze. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć balustrad

Zobacz Ofertę Balustrad Szklanych