Balustrady, Przeszklenia

Balustrady, Przeszklenia

GALERIA

Balustrady szklane

Oferujemy naszym klientom szklane balustrady o różnej wielkości i grubości. Tafle szklane montujemy docelowo stabilnymi mocowaniami punktowymi ze stali nierdzewnej, dla zapewnienia stabilności i pełni bezpieczeństwa balustradom.

Balustrady mogą też nie mieć żadnych pionowych elementów mocujących, dlatego prezentują się tak, jakby szkło było zintegrowane z podłożem.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii naszych realizacji. 

ostatnie realizacje

admin

Szklana balustrada balkonowa

Balustrady wykonuje się z różnych materiałów, ale najważniejsze jest to, aby ich dobór był zgodny z indywidualnym stylem i architekturą całego domu. Szklane balustrady to zawsze dobry wybór. Sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wykończeniu.

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada z białymi rotulami

Białe rotule to subtelne, stabilne i bardzo nowoczesne wykończenie każdych schodów. Niezawodnie sprawdzają się w małych wąskich przestrzeniach domowych. A szklana balustrada optycznie powiększa każde wnętrze nawet to najtrudniejsze. 

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady zewnętrzne

Balustrady unoszące się w powietrzu? Takie wrażenie uzyskamy dzięki ukrytym profilom zastosowanym w balustradach zewnętrznych. Nowoczesny efekt oraz świetne doświetlenie każdego domu. 

Czytaj więcej »
admin

Szklana balustrada balkonowa

Jeśli zależy, Państwu na doświetleniu pomieszczenia świetnym wyborem będą szklane balustrady zewnętrzne. Ukryte mocowania zapewniają piękny efekt, są też godne zaufania i trwałe. 

Czytaj więcej »
admin

Zabudowa tarasu

Możliwość korzystania z tarasu przez cały rok? Najlepszym wyborem jest kompleksowa szklana zabudowa. To nie tylko piękne wykończenie domu, ale i bezpieczeństwo dla całej rodziny.  

Czytaj więcej »
admin

Balustrada szklana przy rzece

Najlepszym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz jest wybór szklanych balustrad zewnętrznych. Nie ograniczają widoczności i pięknie komponują się ze światem roślin i zwierząt. 

Czytaj więcej »
admin

Balustrady zewnętrzne

Szklana zabudowa balkonu to nie tylko rozwiązanie nowoczesnych domów. To ponadczasowa elegancja, trwałość na lata. Szklane balustrady podnoszą wartość każdej nieruchomości. 

Czytaj więcej »
admin

Balustrada Szklana Francuska

Balustrada Szklana Francuska Przedstawiamy Państwu realizację balustrada szklanej francuskiej Balustrada francuska wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego zapewnia odpowiednią wytrzymałość i bezpieczeństwo. W takim rozwiązaniu nie występuje problem

Czytaj więcej »

więcej zdjęć balustrad

Zobacz Ofertę Balustrad Szklanych