Balustrady zewnętrzne w domku jednorodzinnym

 >  > 
Balustrady zewnętrzne w domku jednorodzinnym

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych balustrad balkonowych w domku jednorodzinnym. 

Piękne grafitowe balustrady balkonowe doskonale pasujące do koncepcji domu. Świetnym tego uzupełnieniem są barierki w tym samym kolorze prowadzące do drzwi wejściowych. Zostały wykonane z trwałego materiału oraz stabilnie zamocowane na mocowaniach – rotulach. Są to to głowice uwzględniające ciężar szkła oraz siłę działającą na to szkło. Dzięki transparentnemu efektowi szkło powiększa optycznie powierzchnie balkonu. 

Całość prezentuje się bardzo delikatnie, pięknie harmonizując z innymi elementami domu.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny 

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »