Szklana balustrada balkonowa

 >  > 
Szklana balustrada balkonowa

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanej balustrady balkonowej.

Czyste linie i minimalistyczny design to niewątpliwie cechy charakterystyczne takiej balustrady. Szkło jako materiał jest, przezroczysty, dzięki czemu pozwala to na swobodne przenikanie światła oraz nieograniczanie widoku z balkonu. Szklane balustrady spełniają standardy bezpieczeństwa i są odporne na uszkodzenia, ponieważ wykonano je z hartowanego szkła. 

W tym projekcie wybrano czarne barierki ze stali nierdzewnej. Stal jest odporna na warunki atmosferyczne i korozję, dzięki czemu balustrady wykonane z tego materiału zachowują swoje właściwości przez długi czas. Dodatkowo profesjonalny montaż gwarantuje bezpieczeństwo domowników. Całość świetnie koresponduje ze stylistyką domu. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny 

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »