Drzwi szklane

Drzwi szklane

GALERIA

Drzwi szklane

Rozdzielenie dwóch różnych pomieszczeń od siebie wymaga zastosowania odpowiednich drzwi. Mogą być one wykonane ze szkła:

  • przeźroczystego,
  • półprzeźroczystego,
  • matowego.
  • a nawet lustra
 

W naszej ofercie drzwi szklanych znajdziecie Państwo także drzwi pełnoszklane przesuwne, które mocowane mogą być do ściany bocznej bądź sufitu.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

ostatnie realizacje

admin

Loftowe przesuwane drzwi

Przesuwane drzwi loftowe ze szprosami to stylowe rozwiązanie, które idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza. Dzięki czemu idealnie sprawdzą się w sypialni, salonie i gabinecie

Czytaj więcej »
admin

Szklane drzwi tarasowe

Szklane drzwi zewnętrzne to najlepszy sposób do podziwiania przyrody przez cały dzień i cały rok. To jak wejście do naszego prywatnego tajemniczego ogrodu. 

Czytaj więcej »
admin

Szklane drzwi z lustra

Drzwi z lustra to doskonałe rozwiązanie zastępujące lustro i optycznie powiększające każde wnętrze. A przed wyjściem z domu można szybko rzucić okiem na swoje odbicie i poprawić co nieco.

Czytaj więcej »
admin

Drzwi ze szkła matowego

Drzwi szklane to ciekawe rozwiązanie dla drzwi w domu czy biurze. Dzięki matowemu wykończeniu nie tylko  zapewniają dostęp dla światła, ale i prywatność. Rozmiar jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj więcej »
admin

Drzwi do sauny

Piękne i funkcjonalne szklane drzwi o niestandardowym kształcie? To przepis na spektakularne drzwi do sauny. Komfort i gwarancja na lata. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć drzwi szklanych

Zobacz Ofertę Drzwi Szklanych