Drzwi szklane

Drzwi szklane

GALERIA

Drzwi szklane

Rozdzielenie dwóch różnych pomieszczeń od siebie wymaga zastosowania odpowiednich drzwi. Mogą być one wykonane ze szkła:

  • przeźroczystego,
  • półprzeźroczystego,
  • matowego.
  • a nawet lustra
 

W naszej ofercie drzwi szklanych znajdziecie Państwo także drzwi pełnoszklane przesuwne, które mocowane mogą być do ściany bocznej bądź sufitu.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

ostatnie realizacje

admin

Szklane drzwi tarasowe

Szklane drzwi zewnętrzne to najlepszy sposób do podziwiania przyrody przez cały dzień i cały rok. To jak wejście do naszego prywatnego tajemniczego ogrodu. 

Czytaj więcej »
admin

Szklane drzwi z lustra

Drzwi z lustra to doskonałe rozwiązanie zastępujące lustro i optycznie powiększające każde wnętrze. A przed wyjściem z domu można szybko rzucić okiem na swoje odbicie i poprawić co nieco.

Czytaj więcej »
admin

Drzwi ze szkła matowego

Drzwi szklane to ciekawe rozwiązanie dla drzwi w domu czy biurze. Dzięki matowemu wykończeniu nie tylko  zapewniają dostęp dla światła, ale i prywatność. Rozmiar jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj więcej »
admin

Drzwi do sauny

Piękne i funkcjonalne szklane drzwi o niestandardowym kształcie? To przepis na spektakularne drzwi do sauny. Komfort i gwarancja na lata. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć drzwi szklanych

Zobacz Ofertę Drzwi Szklanych