Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

GALERIA

Kabiny prysznicowe

Niezależnie od tego, jaki kształt docelowo ma mieć kabina prysznicowa, nasz zakład szklarski zaprojektuje i wykona ją dla Państwa, a następnie zamontuje w miejscu przeznaczenia.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!
 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji. 

ostatnie realizacje

admin

Szklana kabina prysznicowa

Nowoczesna, szklana kabina prysznicowa na wymiar to rozwiązanie dla każdej łazienki, nawet tej małej. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni to komfort na co dzień dla domowników. 

Czytaj więcej »
admin

Industrialne kabiny prysznicowe

Ponadczasowa kabina prysznicowa, która się nie znudzi, może być niełatwym zadaniem. Proste, klasyczne elementy, czarno-białe wykończenie to uniwersalny styl cieszący oko przez dłuższy czas.  

Czytaj więcej »
admin

Elegancka kabina prysznicowa

Elegancka, a razem wygodna kabina prysznicowa to dostępne i bezpieczne rozwiązanie. Delikatne detale, powłoka hydrofobowa oraz ciemne wykończenie to wytrzymałość i klasa na lata. 

Czytaj więcej »
admin

Kabina prysznicowa

Remontujesz lub urządzasz łazienkę? Kabina prysznicowa to obok wanny standardowe urządzenie w każdej łazience. U nas dopasujesz łazienkę do swoich indywidualnych upodobań i możliwości.

Czytaj więcej »
admin

Mała kabina prysznicowa

Mała powierzchnia łazienki bywa wielkim wyzwaniem. Musi być nie tylko ładnie, ale i komfortowo. A jednym z najważniejszych jej elementów jest wygodny prysznic. 

Czytaj więcej »
admin

Loftowy prysznic

Piękna, duża, industrialna kabina prysznicowa,  otulona neutralnymi odcieniami bieli i szarości. To przepis na nadzwyczajną łazienkę.  

Czytaj więcej »
admin

Kabina prysznicowa

Klasyczny kwadratowy kształt kabiny prysznicowej wznów wraca do łask klientów. Prosta forma sprawia, że ten wybór jest idealnym dopełniającym nieco minimalistyczną przestrzeń łazienki. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć kabin prysznicowych

Zobacz Ofertę Kabin Prysznicowych