Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

GALERIA

Kabiny prysznicowe

Niezależnie od tego, jaki kształt docelowo ma mieć kabina prysznicowa, nasz zakład szklarski zaprojektuje i wykona ją dla Państwa, a następnie zamontuje w miejscu przeznaczenia.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!
 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych realizacji. 

ostatnie realizacje

admin

Kabina prysznicowa w złocie

Szklana kabina prysznicowa jako podstawowe wyposażenie łazienki może stać się elementem wyróżniającym to pomieszczenie. Jak tego dokonać? Złoto, czyli najlepszy przyjaciel kobiet sprawdzi się niezawodnie.

Czytaj więcej »
admin

Szklana kabina prysznicowa

Nowoczesna, szklana kabina prysznicowa na wymiar to rozwiązanie dla każdej łazienki, nawet tej małej. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni to komfort na co dzień dla domowników. 

Czytaj więcej »
admin

Industrialne kabiny prysznicowe

Ponadczasowa kabina prysznicowa, która się nie znudzi, może być niełatwym zadaniem. Proste, klasyczne elementy, czarno-białe wykończenie to uniwersalny styl cieszący oko przez dłuższy czas.  

Czytaj więcej »
admin

Elegancka kabina prysznicowa

Elegancka, a razem wygodna kabina prysznicowa to dostępne i bezpieczne rozwiązanie. Delikatne detale, powłoka hydrofobowa oraz ciemne wykończenie to wytrzymałość i klasa na lata. 

Czytaj więcej »
admin

Kabina prysznicowa

Remontujesz lub urządzasz łazienkę? Kabina prysznicowa to obok wanny standardowe urządzenie w każdej łazience. U nas dopasujesz łazienkę do swoich indywidualnych upodobań i możliwości.

Czytaj więcej »
admin

Mała kabina prysznicowa

Mała powierzchnia łazienki bywa wielkim wyzwaniem. Musi być nie tylko ładnie, ale i komfortowo. A jednym z najważniejszych jej elementów jest wygodny prysznic. 

Czytaj więcej »
admin

Loftowy prysznic

Piękna, duża, industrialna kabina prysznicowa,  otulona neutralnymi odcieniami bieli i szarości. To przepis na nadzwyczajną łazienkę.  

Czytaj więcej »
admin

Kabina prysznicowa

Klasyczny kwadratowy kształt kabiny prysznicowej wznów wraca do łask klientów. Prosta forma sprawia, że ten wybór jest idealnym dopełniającym nieco minimalistyczną przestrzeń łazienki. 

Czytaj więcej »

więcej zdjęć kabin prysznicowych

Zobacz Ofertę Kabin Prysznicowych