Szklane balustrady w domu

 >  > 
Szklane balustrady w domu

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację balustrad wewnętrznych.

Ważnym atutem szklanych balustrad na profilach jest ich bezpieczeństwo. Szkło hartowane jest znacznie trudniejsze do uszkodzenia niż zwykłe szkło. Oznacza to, że balustrady są  odporne na uderzenia, wibracje i naprężenia. Odpowiednio zabezpieczone profilowane balustrady, które wykorzystano, w tym projekcie są również bezpieczne dla dzieci i zwierząt. 

Łatwo je utrzymać w czystości, co jest ważne dla osób ceniących sobie higienę. Ich zaletą jest lekkość i przejrzystość. Wpuszczają i rozpraszają one światło słoneczne w pomieszczeniu. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie, podkreślając design wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z innymi realizacjami balustrad. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »