Balustrady wewnętrzne na antresoli

 >  > 
Balustrady wewnętrzne na antresoli

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych balustrad.

W tym projekcie wykorzystano balustrady bezsłupkowe.  Szyby zamocowane są za pomocą specjalnych klinów w szynie. Pozwala to na stabilne i bezpieczne utrzymanie szyby w odpowiedniej pozycji. Metalowa lub aluminiowa szyna działa jako podstawa, na której opiera się szkło. Dzięki doświadczeniu naszych fachowców szyna mocująca jest prawidłowo zamontowana, bezpieczna i spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jest integralną częścią tafli szkła. 

Konstrukcja bez tradycyjnych poręczy czy słupków sprawia, że balustrady bezsłupkowe są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Ta uniwersalna konstrukcja pasuje w większości aranżacji wnętrz.

Zapraszamy do galerii żeby zobaczyć więcej zdjęć. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »