Szklane balustrady z drewnianymi schodami

 >  > 
Szklane balustrady z drewnianymi schodami

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych balustrad. 

Szklane balustrady z drewnianymi schodami to połączenie, które łączy elegancję i funkcjonalność w aranżacji wnętrz. W tym projekcie doskonale widać jak szkło daje możliwość podziwiania piękna drewnianych schodów, które stają się centralnym punktem wizualnym. 

Balustrady przytwierdzono do ściany dzięki niewielkim śrubom mocującym w kolorze srebrnym. Natomiast te tafle szkła idące wzdłuż schodów osadzono na samych stopniach. To daje wrażenie unoszenia się w powietrzu. I trzeba przyznać, że wygląda to niesamowicie. 

Balustrada została wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego: 

 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »