Szklane balustrady i barierki na rotulach

 >  > 
Szklane balustrady i barierki na rotulach

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację balustrad schodowych.

Współczesne technologie sprawiają, że szklane balustrady i barierki są jednymi z najbezpieczniejszych i najtrwalszych. W przeciwieństwie do klasycznych balustrad nie zmniejszają dostępu światła oraz optycznie powiększają pomieszczenie. W projekcie tym wykorzystano rotule, czyli punktowe elementy mocujące. To innowacyjne rozwiązanie podtrzymujące szklaną konstrukcję. Ze względu na elegancki wygląd ten element wykończeniowy zapewnia stylową dekorację.

Balustrada została wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego: 


Balustrada prezentuje się bardzo elegancko, zapraszamy do galerii żeby zobaczyć więcej zdjęć. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »