Balustrada grafitowa

 >  > 
Balustrada grafitowa

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację balustrady szklanej grafitowej.

Ciemne, eleganckie balustrady świetnie pasują do każdego wnętrza. Stają się wyrazistą dekoracją cieszącą oko. Nasze balustrady zostały, przymocowane za pomocą specjalnie ukształtowanych głowic wykonanych ze stali nierdzewnej, rotuli, dzięki czemu wszystko wygląda lekko, subtelnie i jest bezpieczne, trwałe.

Całość konstrukcji zachowuje pełną sztywność, ponieważ  balustrada została wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego: 


Zapraszamy do galerii żeby zobaczyć więcej zdjęć. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne cen

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »