Klasyka i ponadczasowy urok balustrad francuskich

 >  > 
Klasyka i ponadczasowy urok balustrad francuskich

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych balustrad francuskich. 

Choć balustrady francuskie są często postrzegane jako element dekoracyjny, nie można zapominać o podstawowej funkcji-zabezpieczeniu okien. Są one skuteczną barierą ochronną przed niepożądanym dostępem do wnętrza domu oraz dbają o bezpieczeństwo najmłodszych domowników.

W projekcie tym wybrano nowoczesną lazurową taflę szkła. Ten minimalistyczny design idealnie komponuje się z klasycznymi fasadami budynku, nadając mu elegancji i wyrafinowanego wyglądu. Całość uzupełniono o cztery, srebrne, punkowe mocowania zwane rotulami. Ten sposób montażu jest praktyczny i estetyczny, pozwalając na swobodny dostęp do okna przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.


Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny 

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »