Szklana balustrada samonośna

 >  > 
Szklana balustrada samonośna

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklane balustrady samonośne w domku jednorodzinnym. 

Nie licząc drobnych elementów mocujących, dla obserwatora, całość wydaje się być wykonana wyłącznie ze szkła. Słowo „samonośne” oznacza, że są one zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby utrzymać się same, bez potrzeby dodatkowych elementów podpierających. 

Balustrady samonośne zapewniają elegancki i nowoczesny wygląd. Ich budowa zapewnia lepszą widoczność i przepływ światła. Są też estetyczne i funkcjonalne, a ich wyjątkowy charakter podnosi wartość nieruchomości. Ten wybór to gwarancja bezpieczeńtwa na długi czas.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »