Klasyczne szklane balustrady

 >  > 
Klasyczne szklane balustrady

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych barierek wewnętrznych.

Klasyczny urok szklanych balustrad zyskuje coraz więcej fanów. A rotule pełnią kluczową rolę jako ozdobny element konstrukcji. Są to specjalnie ukształtowane głowice w kształcie stalowych walców przeznaczone do dystansowego mocowania szkła do płaskich powierzchni. Zazwyczaj wykonane z metalu, takiego jak stal nierdzewna, która zapewnia solidność i trwałość. Spełniają więc one ważną funkcję zabezpieczającą, zapewniając stateczność szkła. 

Wszystko idealnie harmonizuje z innymi elementami wyposażenia wnętrza. Szklane balustrady przyciągają uwagę i nadają przestrzeni wyjątkowy charakter.

Balustrada została wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego: 

 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »