Galeria

Galeria

GALERIA

Szklarz Wrocław

Firma InstaGlass zajmuje się kompleksową obróbką szkła i realizuje w tym zakresie wszelkie zlecenia – od szklenia witryn sklepowych, poprzez wykonanie drzwi szklanych, balustrad, kabin prysznicowych aż po wykonanie luster na wymiar.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas to, czego potrzebujecie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do kontaktu!

admin

Balustrady, Przeszklenia

Szklane balustrady to jeden z tych elementów, który przykuwa uwagę i nadaje charakter pomieszczeniu. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne kolory, grubości tafli oraz metody mocowania.

Czytaj więcej »
admin

Daszki Szklane

Szklane daszki to nowoczesny i funkcjonalnym elementem każdej elewacji. Każde nasze zamówienie jest wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. 

Czytaj więcej »
admin

Ściany szklane

Świetny element dekoracyjny zarówno nowoczesnego jak i klasycznego domu. Są wykonane ze szkła hartowanego, a przez to bezpieczne i bardzo wytrzymałe.

Czytaj więcej »
admin

Lustra

Lustro to nie tylko dla kobiet ważny element wyposażenia domu. Wszyscy domownicy potrzebują czasem poprawić co nieco i zerknąć na odbicie.  

Czytaj więcej »
admin

Nasza Firma

InstaGlass to przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksową obróbką szkła. Realizujemy różnorodne zlecenia, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Jesteśmy w stanie zapewnić np. witryny sklepowe, drzwi szklane i nie tylko.

Czytaj więcej »