Loftowe balustrady grafitowe

 >  > 
Loftowe balustrady grafitowe

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych balustrad grafitowych w stylu loftowym.

Prostota i minimalistyczny designem to coś, co rzuca się na pierwszy rzut oka. Ale też wyraziste formy, elegancja i innowacyjność. Wybór szkła w kolorze grafitowym zapewnia optymalną widoczność i przepływ światła na schodach. W tym projekcie dobrze widać połączenie tradycji z nowoczesnością. Drewniane deski podłogowe oraz metalowe poręcze wyglądają wprost obłędnie.

Balustrady wyposażono w ciemne, pasujące metalowe poręcze. Dolna część balustrad została zamontowana dzięki niewielkim, wykonanym ze stali nierdzewnej uchwytom punktowym. Wszystko jest bezpieczne i trwałe.

Zapraszamy do galerii żeby zobaczyć więcej zdjęć. 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne cen

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »