Szklane barierki wewnętrzne

 >  > 
Szklane barierki wewnętrzne

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanych barierek wewnętrznych.

Wbrew opiniom szklana balustrada jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.  To nowoczesny element architektoniczny, w biurach, hotelach i przestrzeni domowej. Dzięki swojej lekkości pasują do każdego wnętrza i aranżacji. 

Tego typu barierki są montowane za pomocą rotuli, czyli  specjalnie ukształtowanych głowic ze stali nierdzewnej. Uchwyty te są, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i odporne na korodowanie.  Zapewniają ponadczasowy komfort dla wszystkich użytkowników.

Balustrada została wykonana ze szkła hartowanego i laminowanego: 

 

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Balustrada Szklana

admin

Szklane balustrady francuskie

Szklane balustrady francuskie to nowoczesna i stylowa interpretacja tradycyjnych balustrad francuskich. Szkło jako główny bohater nadaje im lekkości, przejrzystości i nowoczesnego wyglądu.

Czytaj więcej »
admin

Podświetlane balustrady wewnętrzne

Podświetlenie szklane balustrady to nowość na rynku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i inwestorów. Dzięki spektakularnym wizualnym efektom przyciągają wzrok i podkreślają charakter naszego wnętrza.

Czytaj więcej »
admin

Szklane balustrady w domu

Szklane balustrady na profilach to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie nowoczesny design.

Czytaj więcej »