Szklane daszki w budynku Gminy

 >  > 
Szklane daszki w budynku Gminy

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację daszków szklanych nad drzwiami wyjściowymi budynku Gminy Długołęka. 

Szklane daszki niewątpliwie są elementem upiększającym nieruchomość. W tym wypadku prosty, nowoczesny budynek Gminy wyposażono w estetyczne zadaszenie. Dzięki możliwości personalizacji wybrano najlepszy kształt, rozmiar i wzór. Całość prezentuje się elegancko, podkreślając ważność miejsca. To nie tylko skuteczna ochrona przed opadami atmosferycznymi, ale i źródło naturalnego światła. 

Trwałość i łatwość konserwacji zapewnia wysokiej jakości szkło. Konserwacja daszków jest prosta. Wymaga jedynie regularnego czyszczenia, aby utrzymać jej przezroczystość i estetykę. Dlatego efektem możemy cieszyć się przez dłuższy czas.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Daszek Szklany

admin

Szklany daszek na podporach

Szklane dachy na podporach to wybór cieszący się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów. Daszki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i jednocześnie zapewniają doskonałą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na dworcu Wrocław Główny

Wrocław Główny to jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polce. Został wybudowany w stylu neogotyku angielskiego. Żeby nie przyćmić jego wyjątkowego charakteru, wybrano szklane, delikatne daszki chroniące wejście do budynku. 

Czytaj więcej »