Daszek szklany do profila aluminiowego

 >  > 
Daszek szklany do profila aluminiowego

BLOG

Przedstawiamy Państwu montaż daszka szklanego do profila aluminiowego.  Daszki szklane najczęściej mocowane są do elewacji budynku, ale w tym przypadku jest inaczej. Taka zmiana sprawia, że cały projekt jest trudniejszy ponieważ:

  • mocowania dolne i górne nie są w tej samej linii,
  • trzeba zastosować mocowania do dwóch różnych materiałów


Wszystkie nasze projekty przed wykonaniem rysowane są w oprogramowaniu
CAD, dzięki czemu bez problemu możemy uwzględnić w/w trudności już na etapie projektu, a dodatkowo zapewnić odpowiedni kąt nachylenia daszku (spad) i ominąć logo nad wejściem.  Daszek został zrealizowany na podciągach, a szyba jest oczywiście szybą bezpieczną

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Daszek Szklany

admin

Szklane daszki w budynku Gminy

To nowoczesne rozwiązanie architektoniczne świetnie sprawdza się w  budynkach użyteczności publicznej. Praktyczny element ochrony przed warunkami atmosferycznymi jest również innowacyjną dekoracją.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na podporach

Szklane dachy na podporach to wybór cieszący się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów. Daszki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i jednocześnie zapewniają doskonałą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na dworcu Wrocław Główny

Wrocław Główny to jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polce. Został wybudowany w stylu neogotyku angielskiego. Żeby nie przyćmić jego wyjątkowego charakteru, wybrano szklane, delikatne daszki chroniące wejście do budynku. 

Czytaj więcej »