Szklany daszek na podporach

 >  > 
Szklany daszek na podporach

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację szklanego daszku na podporach. 

Szklany daszek to konstrukcja szkła i metalu. Jest on zamontowany na metalowych, trwałych podporach, odpowiedzialne za utrzymanie ciężaru szkła. Na nich opierają się przezroczyste szklanych panele. Panele są wykonane z hartowanego szkła, co zapewnia im dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Warto wspomnieć o ich funkcjonalności. Zapewniają maksymalną ochronę przed deszczem, śniegiem i słońcem. Ich design pasuje do większości stylów. Nie przytłaczają swoim wyglądem, ale delikatnie go podkreślają. Są też łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają dużego nakładu pracy przy konserwacji. Ten wybór na pewno zwiększy wartość naszej nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny
     

nasze realizacje: Daszek Szklany

admin

Szklane daszki w budynku Gminy

To nowoczesne rozwiązanie architektoniczne świetnie sprawdza się w  budynkach użyteczności publicznej. Praktyczny element ochrony przed warunkami atmosferycznymi jest również innowacyjną dekoracją.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na dworcu Wrocław Główny

Wrocław Główny to jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polce. Został wybudowany w stylu neogotyku angielskiego. Żeby nie przyćmić jego wyjątkowego charakteru, wybrano szklane, delikatne daszki chroniące wejście do budynku. 

Czytaj więcej »