Szklany daszek nad drzwiami

 >  > 
Szklany daszek nad drzwiami

BLOG

Przedstawiamy Państwu montaż szklanego daszku nad drzwiami.

Daszek szklany choć wydaje się niepozorny to został wykonany ze szkła hartowanego i bezpiecznego, odpornego na uszkodzenia i stłuczenia. Skutecznie chroni wejście przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ale też jest to wspaniała wizytówka dla naszej firmy. Tak prezentujące się wejście wzbudzi zaufanie i przyciągnie klientów. To współczesny wybór każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy:

  • pełną usługę: od projektu do montażu!
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Daszek Szklany

admin

Szklane daszki w budynku Gminy

To nowoczesne rozwiązanie architektoniczne świetnie sprawdza się w  budynkach użyteczności publicznej. Praktyczny element ochrony przed warunkami atmosferycznymi jest również innowacyjną dekoracją.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na podporach

Szklane dachy na podporach to wybór cieszący się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów. Daszki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i jednocześnie zapewniają doskonałą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Czytaj więcej »
admin

Szklany daszek na dworcu Wrocław Główny

Wrocław Główny to jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polce. Został wybudowany w stylu neogotyku angielskiego. Żeby nie przyćmić jego wyjątkowego charakteru, wybrano szklane, delikatne daszki chroniące wejście do budynku. 

Czytaj więcej »