Klasyczny parawan prysznicowy

 >  > 
Klasyczny parawan prysznicowy

BLOG

Przedstawiamy Państwu realizację parawanu prysznicowego.

Szklane parawany są  doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowatorskiego i minimalistycznego wyglądu. Jednym z głównych atutów jest łatwość w czyszczeniu. Ponieważ powierzchnie są gładkie osady z mydła czy pleśń nie stanowią problemu. Kolejnym plusem jest ich transparentność. Jak widać, w tym projekcie szklana ścianka powiększa przestrzeń łazienki i nie zasłania naturalnego źródła światła.  

Nasze parawany są wykonane z hartowanego, trwałego na uszkodzenia szkła. Ta wytrzymałość to nie tylko ładny element łazienki, ale pomył na dobrą inwestycję naszej łazienki. Gwarantuje to profesjonalny montaż i doświadczenie naszej ekipy. 

 Zapraszamy do współpracy, zapewniamy: 

  • pełną usługę od projektu do montażu,
  • najwyższą jakość,
  • szybkie terminy i konkurencyjne ceny

nasze realizacje: Parawany Szklane

admin

Duży parawan prysznicowy

Co zrobić, żeby prysznic był jeszcze większy? Zamiast klasycznej kabiny prysznicowej z brodzikiem możemy wybrać dużą szklaną taflę tworzącą parawan łazienkowy. 

Czytaj więcej »
admin

Szyba prysznicowa

Ilość dostępnych wariantów na rynku jest tak duża, że czasami trudno wybrać coś delikatnego i pasującego do łazienki. Szklana szyba to piękne wykończenie przestrzeni łazienkowej. 

Czytaj więcej »
admin

Subtelna szyba prysznicowa

Kiedy nasza łazienka obfituje, w charakterystyczne detale dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych jest bardzo ważny. Te delikatne, pozbawione mocnych akcentów sprawdzą się w tym niezawodnie. 

Czytaj więcej »
admin

Loftowy parawan

Szklana szyba to piękne wykończenie przestrzeni łazienkowej. A loftowe wykończenie nadaje jej nowoczesnego i industrialnego charakteru.

Czytaj więcej »
admin

Parawan w małej łazience

Małe łazienki to utrapienie większości mieszkańców bloków. Jak zaaranżować funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń? Szklany parawan to idealne i trwałe rozwiązanie. 

Czytaj więcej »
admin

Szklany parawan łazienkowy

Ten rodzaj natrysku poprzez swoją otwartą formę jest subtelnym elementem łazienki powiększającym przestrzeń. Szklane parawany sprawdzą się w każdej aranżacji i każdej wielkości pomieszczenia. 

Czytaj więcej »
admin

Parawan prysznicowy

Ciekawa alternatywa dla klasycznej kabiny prysznicowej. Delikatna szklana ścianka chroni, łazienkę przed wilgocią tworząc wymarzoną strefę relaksu.

Czytaj więcej »